Kim jesteśmy?

Rynek motoryzacyjny w Polsce rozwija ję bardzo dynamicznie, co roku pobijane są kolejne rekordy sprzedaży nowych aut.  Powstaliśmy w celu zapewnienia wsparcia podmiotom działającym w branży automotive, w szczególności w kategorii felg aluminiowych. Oferujemy doradztwo online dla felg aluminiowych, felg stalowych i zestawów montażowych. Jednocześnie posiadamy jedną z największych baz produktowych felg ze stopów lekkich.
1998

Powstanie

W 1998 roku w Regułach powstaje firma pod nazwą R.TEC-Polska Sp. z o.o. jako część Grupy REIFF z siedzibą w Reutlingen (Niemcy).
2014

Połaczenie

W roku 2014 Hanse Trading Reifenservice, firma należąca również do Grupy REIFF łączy oddział w Polsce z R.TEC-Polska, powstaje R.TEC-HANSE Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Opaczy –Kolonii.
2017

Zmiana zarzadu

Od 1 października 2017 roku R.TEC-HANSE Polska Sp. z o.o zostaje włączona należy do nowej europejskiej organizacji hurtowni opon i felg European finTyre Distribution (EfTD).
2018

Transformacja

W grudniu 2018 roku podjęto decyzję o centralizacji Grupy EfTD w związku z tym R.TEC-HANSE Polska Sp. z o.o. musi zostać zlikwidowany.
2019

Nowy R.TEC-HANSE POLSKA

Lipiec 2019, rozpoczęto likwidację oddziału utworzona zostanie nowa niezależna od zarządu centralnego firma, bezpośrednio współpracująca z fabrykami i magazynami grupy EfTD.
2020

RAD - Ryszard Dudanowicz

W 2020 roku działalność handlowa R.TEC-HANSE POLSKA została przekazana Firmie RAD Ryszard Dudanowicz ul. Henrykowska nr 30, Warszawa 03-079